Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Állások Veszprém megyében

Operátor
Gyártósori munka (Hölgyek és Urak jelentkezését egyaránt várjuk) Milyen feladatok várnak a leendő kollégára? , Csővezetékek ellenőrzése, hibák keresése, Gyártási feladatok elősegítése Melyek az álláshoz tartozó elvárások? , Betöltött 18. életév, Általános iskolai végzettség, 3 műszakos munkarend ...
Technikai operátor
Feladatok: A gyártósorhoz tartozó gépegységek működtetése , Minőségi ellenőrzések elvégzése, azok dokumentálása, Gép- és manuális operátorok irányítása, Szennyeződés források megszüntetése a vonalon Elvárások: Középfokú műszaki végzettség, Gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat, 3 ...
Operátor
Milyen feladatok várnak a leendő kollégára? Félkész és késztermékek összeszerelése gyártósoron, gépek anyagellátásának biztosítása, csomagolás, anyagmozgatás Melyek az álláshoz tartozó elvárások? , Betöltött 18. életév, Általános iskolai végzettség, Több műszakos munkarend vállalása, Gyártósoron, ...