Bejelentkezés          Regisztráció

Bolti eladó

Proconserv Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7740

Új kollégákat keresünk 14.kerületi franchise élelmiszerüzletünkbe, aki bolti eladóként erősítené meglévő csapatunkat.

Főbb feladatok, munkák

  • árufeltöltés
  • áru szavatosságának ellenőrzése
  • megfelelő árak kihelyezése
  • bolt területének tisztántartása
  • pénztárosi feladatok ellátása (betanítás után)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • jó fizikum/terhelhetőség
  • igényes, lelkiismeretes munkavégzés
  • vásárlókkal szemben udvarias/segítőkész kommunikáció
  • legalább alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • 2 műszak (de, du) és hétvégi (szombat) munkavégzés vállalása előre egyeztetett műszakbeosztás szerint
  • Szereztél már tapasztalatot kereskedelemben

Amit kínálunk

  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • 8 órás bejelentett állás
  • dolgozói kedvezmény
  • bónusz
  • jubileumi juttatás
  • megbecsülés (családias kis cég vagyunk, nálunk az ember érték, minden kollégánk munkája fontos)
  • vasárnap mindig pihenőnap
  • hetente 1x gyümölcsnapot tartunk

Munkavégzés helye

  • 1143 Budapest, Hungária körút 17.
    Puskás Ferenc Stadionnál, kiváló közlekedéssel, 2-es metró, 1-es villamos, trolibuszok, buszok közvetlen a közelben

Bolti eladó(7740) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: 1143 Budapest, Hungária körút 17.
Beosztás: Beosztott