Bejelentkezés          Regisztráció

Telephely vezető

BácsWork
Hirdetés azonosító:7670

Feladat:

  • A társaság kecskeméti telephelyének teljes körű működtetése, felügyelete
  • Költséghatékony üzemeltetés
  • Áruterítési/logisztikai folyamatok szervezése, nyomon követése, javaslatok azok fejlesztésére vonatkozóan
  • Gépjármű park karbantartása, szervizelése, kiszolgálási biztonság megteremtése
  • Együttműködés a társterületekkel és az operatív munkafolyamatokban részt vevő munkatársakkal
  • Napi, heti- és havi jelentés készítése
  • Áruhiányok nyomon követése, dokumentálása, kivizsgálása, megszüntetése
  • Göngyölegkezelés folyamatának biztosítása, felügyelete
  • Minőségbiztosítással összefüggő feladatok ellátása
  • Havi leltárok megszervezése, lebonyolítás, abban aktív részvétel
  • Bejáró kereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás, feléjük történő értékesítés
  • Pénzkezelés, elszámoltatás
  • Számlázás, bevételezés, szükség szerint

Elvárás:

  • Legalább középfokú szakmai (kereskedelmi/logisztikai) végzettség
  • Vezetői és logisztikai területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel magabiztos használata)
  • Magas szintű szervezői, problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, önállóság

Előny:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit a cég kínál:

  • Bérezés: Bruttó 540.000 Ft-tól!!
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Bejárási támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: Rugalmas nappali munkavégzés

Munkavégzés helye: Kecskemét

Telephely vezető(7670) - Kecskemét - állás további részletei

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: Kecskemét (Bács-Kiskun megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen