Bejelentkezés          Regisztráció

CNC gépkezelő

InnovaSter-Trade Kft
Hirdetés azonosító:7691

Magyar tulajdonú, folyamatosan növekvő gépgyártó cég

CNC GÉPKEZELŐT

keres. Munkavégzés helyszíne veresegyházi telephelyünkön.

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC maró vagy eszterga üzemeltetése.
  • Meglévő program alapján gépek felszerszámozása, bemérése.
  • Vizuális ellenőrzés, mérőeszközös mérések végrehajtása, gépek korrekciózása
  • Kis szériás alkatrészek gyártása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Marásban vagy esztergálásban és műszaki rajz olvasásban szerzett tapasztalat.
  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Mérések és kézi mérőeszközök ismerete (mikrométer, tolómérő).
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés, rugalmasság.
  • SIEMENS vezérlés (SHOPMILL, SHOPTURN) ismerete előny!

Amit nyújtunk:

  • bejelentett munka
  • versenyképes, megállapodás szerinti bérezés
  • egyműszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkaruha, védőeszközök biztosítása.
  • új gépek szerszám- és munkadarab bemérő rendszerrel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

CNC gépkezelő(7691) - Veresegyház - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Veresegyház, Sport u.2.
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakiskola