Bejelentkezés          Regisztráció

Építésvezető

Vens-Inn Kft
Hirdetés azonosító:7698

Megbízható Délegyháza székhelyű, magyar cég tapasztalattal, referenciákkal és megfelelő szaktudással rendelkező építésvezetőt, brigádvezetőt, keres rugalmas munkavégzési hellyel, kisebb, 5-10 fős csapatok vezetésére, irányítására.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Feladatok:

  • Felügyelje és irányítsa az építési projekteket.
  • Munkaterületek előkészítése, beleértve a felmérést, anyagok beszerzését és szükség esetén alvállalkozók koordinálását.
  • Felügyelje a munkavállalókat, és gondoskodjon arról, hogy a projektek határidőre elkészüljenek, megfelelve a magas minőségi szabványoknak.
  • Rendszeresen jelentse a projektek állapotát a felső vezetőségnek és egyeztessen az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Legalább 3 év építőipari tapasztalat.
  • Kiváló szakmai ismeretek.
  • Jó szervezőképesség és problémamegoldó készség.
  • Kiváló kommunikációs és vezetői készségek.
  • Biztonsági előírások és szabályozások ismerete.

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés.
  • Fejlődési és előrelépési lehetőségek a vállalaton belül.
  • Modern munkakörnyezet és eszközök.

Leginkább azon személyek jelentkezését várjuk, akiknek nem okoz gondot, ha az esetleges adott projekt az ország bármely területén kerül kivitelezésre. A szállás költségei térítésre kerülnek.

Fizetés megegyezés szerint.

Jelentkezési határidő: 2023. október 31.

Építésvezető(7698) állás további részletei

Kategória: Építőipar / Ingatlan
Munkavégzés helye: Országos
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakközépiskola