Bejelentkezés          Regisztráció

Ingatlan referens / üzletkötő

Express Ingatlan Stúdió Kft
Hirdetés azonosító:7815

Sokéves tapasztalattal működő, győri ingatlanközvetítő iroda, ingatlan referens (üzletkötő) munkatársak jelentkezését várja.

Feladatok:

  • eladó ingatlanok felkutatása

Elvárások

  • számítógépes alapismeretek
  • motivált, céltudatos gondolkodás, szorgalom
  • jó megjelenés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • saját gépkocsi
  • üzletkötői munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • rugalmas időbeosztás
  • hirdetési felületek
  • irodán belül nincs konkurencia
  • alap+jutalék, vagy tisztán jutalékos rendszer
  • egy nagy tapasztalatú közvetítő iroda biztos háttere

Vállalkozói igazolvány kiváltása szükséges.

Várjuk jelentkezését! Nyugdíjasokat is várunk!

Ingatlan referens / üzletkötő(7815) - Győr - állás további részletei

Kategória: Építőipar / Ingatlan
Munkavégzés helye: Győr (Győr-Moson-Sopron megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen