Bejelentkezés          Regisztráció

Létesítmény vezető (facility manager)

CE Glass Industries
Hirdetés azonosító:7735

Főbb feladatok, munkák:

  • Vállalat tulajdonában lévő ingatlanok igazgatása, üzemeltetése és karbantartásának biztosítása (kereskedelmi ingatlan, ipari ingatlan, iroda)
  • A kezelt ingatlanok műszaki állapotának aktuális ismerete, költségek tervezése, ellenőrzése, értékelése
  • Beosztottak koordinálása, motiválása és értékelése
  • Karbantartási munkálatok tervezése, felügyelete
  • Hibabejelentések kezelése, javítások nyomon követése
  • Az ingatlanok műszaki üzemeltetési feladatainak megszervezése, felügyelete
  • Létesítmények energiafelhasználásának követése, energiahatékonysági intézkedések kezdeményezése
  • Az üzemeltetés hatékonyságát növelő javaslatok kidolgozása, megvalósítása
  • Kapcsolattartás bérlőkkel, közüzemi szolgáltatókkal, állami szervekkel és intézményekkel (hatósági engedélyek beszerzése, hatóságokkal kapcsolattartás)
  • Bérbeadással összefüggő tevékenység támogatása, kapcsolódó nyilvántartások vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középvezetői tapasztalatok
  • Legalább 3 éves üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség, proaktivitás, hatékony konfliktuskezelés
  • Önállóan munkavégzés és hatékony csapatirányítás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki végzettség
  • Épületgépész mérnök, energetikus mérnök, létesítménymérnök végzettség

Amit kínálunk:

  • 4 napot dolgozunk egy héten, ezzel +52 nap szabadságot kapsz évente; (H-Cs 07:30-17:00)
  • Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét - értékeljük, ha fejlődni szeretnél!
  • Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot
  • Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét
  • Amerikai típusú, open office irodában, modern munkaeszközökkel és munkakörnyezetben dolgozunk
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése
  • Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel
  • Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)
  • Céges mobiltelefont és számítógépet is kapni fogsz a munkavégzéshez
  • Van egy nagyon nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből. Minden hónap végén gasztro napot tartunk az irodában, ahol igazi ételkülönlegességeket kóstolhatsz.
  • Ha hivatalos ügyet kell intézned, vagy el kell ugorj a gyermekedért, menj nyugodtan, csak a havi óraszámod legyen meg
  • 2020-ban és 2021-ben az Év Gyára versenyen díjazottak lettünk, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Létesítmény vezető (facility manager)(7735) részletek

Kategória: Építőipar / Ingatlan
Munkavégzés helye: Szatymaz (Csongrád megye)
Beosztás: Középvezető