Bejelentkezés          Regisztráció

Mérnök értékesítő

Mielemed MPM Kft.
Hirdetés azonosító:7794

Főbb feladatok, munkák:

  • Kapcsolattartás meglévő partnereinkkel, új partnerek és viszonteladók felkutatása
  • Kereskedelmi folyamatok és a hozzá tartozó dokumentációs rendszer kialakítása
  • Értékesítési csatornák kialakítása
  • Érdeklődőknél helyszíni felmérés elvégzése, tanácsadás
  • Riportálás a kereskedelmi, üzletfejlesztési (stratégiai) igazgató és a vezetőség felé
  • Az áruk begyűjtésének szervezése, csomagolás, szállítás, általában a logisztikai tevékenység irányítása

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú iparági végzettség (épületgépészet, légtechnika)
  • Legalább 3 év építőiparhoz kapcsolódó tapasztalat (kivitelezés, értékesítés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • Magas szintű tárgyalókészség
  • Erős csapatmunka
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (kapcsolattartás ügyfelekkel, gyártói mérnökökkel, szakmai anyagok tanulmányozása és szükség esetén fordítása)
  • Önállóság, precizitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Elkötelezettség a cég iránt

Előnyt jelent:

  • Építőpar-létesítményüzemeltetés területen szerzett egyéb tapasztalatok
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Negyedéves premizálás teljesítmény függvényében
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés és jutalék rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önmegvalósítás
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség, előrelépési lehetőség
  • Továbbképzés, oktatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias munkahelyi légkör

Céginformáció:

Dinamikusan fejlődő cégünk három nemzetközileg elismert márka termékcsaládjait képviseli. A közös vonás, hogy minden termékünkkel valamilyen formában a fenntarthatóbb jövőt képviseljük.

Miele értékesítő- és szervízpartnerként a magas minőséget, a hosszú élettartamú termékek körét közvetítjük főként az egészségügy, vendéglátás területén.

Az olasz AirLite festékcsaládnak 2022-ben lettünk a magyarországi kizárólagos forgalmazói. Légfertőtlenítő festékeink ásványi anyagokból készülnek, nem tartalmaznak vegyi anyagokat.

Az AirQuality márka pedig egy innovatív MESP (Micro-electrostatic Precipitator) technológiát alkalmazó légszűrő, légfertőtlenítő készülékcsalád. Mind lakossági, mind ipari területen rendelkeznek környezetbarát, energiahatékony megoldásokkal. Kizárólagos képviselettel látjuk el a termékek hazai forgalmazását.

Mérnök értékesítő(7794) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: Budapest
Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen