Bejelentkezés          Regisztráció

Minőségirányítási szakértő

VERITAN Hírközlési és Informatikai Tanúsító Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7325

Minőségirányítási szakértőt keresünk meglevő tanúsítási minőségirányítási rendszerünk működtetéséhez.

Feladatai:

Minőségirányítási és információ biztonság irányítási rendszer működtetése és karbantartása, ezen belül:

  • irányítási rendszer dokumentáció karbantartása, fejlesztése
  • minőség és biztonság irányítási oktatások, képzések szervezése
  • belső auditok, vezetőségi átvizsgálások előkészítése, lebonyolítása
  • jogszabály és szabványkövetés
  • akkreditációk és kijelölések érvényességének nyomon követése, felülvizsgálatok, megújítások szervezése, irányítása, a szervezet felkészítése, kapcsolattartás az akkreditáló és kijelölő hatóságokkal és az IBIR tanúsítóval
  • a tanúsítási projektek időszakos minőségirányítási szempontú értékelése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább MIR és IBIR auditori végzettség (igazolható)
  • minőségirányítási, terméktanúsítási rendszerek, szabványok ismerete
  •  legalább 3 éves gyakorlat minőség és információ biztonság irányítási rendszerek működtetésében
  •  önálló munkavégzés, kezdeményező képesség
  •  angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • terméktanúsítás területén szerzett gyakorlat
  • GDPR ismeretek, végzettség
  • közigazgatási gyakorlat
  • iratkezelési, levéltári ismeretek
  • IT biztonsági ismeretek
  • nemzetbiztonsági átvilágítás (személyi biztonsági tanúsítvány)

Alkalmazás: részmunkaidőben megegyezés szerint, otthoni munkavégzés lehetséges.

Minőségirányítási szakértő(7325) - Budapest - állás további részletei

Kategória: IT / Telekommunikáció
Munkavégzés helye: Budapest