Bejelentkezés          Regisztráció

Projektvezető

Start Complex Service Kft
Hirdetés azonosító:7896

Épületgépészeti kivitelező cég keres megbízható, munkájára igényes Projektvezető kollégát.

Feladatok:

  • szakterületi munkatársak koordinálása, munkavégzés felügyelete
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal és alvállalkozókkal szóban és írásban egyaránt
  • projektek teljes körű követése, adminisztrációja és kontrollja, a megrendelés beérkezésétől a számlázásig
  • Közreműködni a projektek és az ezzel kapcsolatos események lebonyolításában
  • Rendelésekkel kapcsolatos adminisztratív teendők precíz és pontos ellátása
  • Helyszíni felmérések, bejárások támogatása

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • épületgépészetben való jártasság
  • Microsoft Office programok felhasználó szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • AUTOCAD ismerete előny
  • Megoldásorientált szemlélet, döntési képesség és jó kommunikációs készség
  • Rajzolvasási készség
  • rugalmasság
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • minimum középiskolai végzettség

Előny:

  • Győr vagy Győr környéki lakhely
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • német nyelvtudás
  • angol nyelvtudás
  • azonnali kezdés

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • stabil, fejlődő vállalati háttér
  • céges telefon
  • céges laptop

Projektvezető(7896) - Győr - állás további részletei

Kategória: Adminisztráció / Irodai munka
Munkavégzés helye: Győr (Győr-Moson-Sopron megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen