Bejelentkezés          Regisztráció

Takarító

Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Hirdetés azonosító:7866

A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság felvételt hirdet takarító munkakör betöltésére, határozatlan idejű munkaviszonyban.

Ellátandó feladatok

  • Irodai helyiségek takarítása, tisztán tartása
  • Közösségi területek, konyhák, mosdók takarítása
  • Részvétel időszakos nagytakarításokban

Elvárások, gyakorlat

  •  magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • munkájára való igényesség,
  • szorgalom, megbízhatóság, precizitás
  • minőségi munkavégzés
  • szakmai tapasztalat - legalább 1 év takarítói tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság illetékességi területe

Takarító(7866) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés
Munkavégzés helye: Budapest