Bejelentkezés          Regisztráció

Lakatos

OPUS
Hirdetés azonosító:7642

Veszprémi munkavégzésihelyre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező vagy pályakezdő kollégát lakatos munkák elvégzésére egy műszakos munkarendbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Lakatos és hegesztői munkák elvégzése
  • Extra felszereltségek és tartozék utólagos felszerelése
  • Munkaterület és az eszközök, berendezések tisztán- és karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség (lakatos)
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállás

ELŐNYÖK:

  • C (E) kategóriás jogosítvány
  • Karosszéria lakatos munkakörben szerzett tapasztalat

Lakatos(7642) - Veszprém - állás további részletei

Kategória: Fizikai munka / Segédmunka
Munkavégzés helye: Veszprém (Veszprém megye)